Sala kongresowa – 300 osób

Dysponujemy elegancką oraz doskonale wyposażoną salą konferencyjną w ustawieniu teatralnym mogącą pomieścić 300 osób. Znakomicie nadaje się do organizacji ważnych imprez firmowych, spotkań i odczytów podnosząc jednocześnie rangę każdego wydarzenia. Sala konferencyjna wyposażona jest w dwa rzutniki multimedialne Full HD pracujące razem lub osobno w profesjonalnym systemie zapewniającym szereg udogodnień jak chociażby podgląd na dodatkowych ekranach dla osób zasiadających w prezydium.

System tłumaczeń symultanicznych pozwoli na organizację imprez międzynarodowych. Każdy z uczestników ma do dyspozycji zestaw słuchawkowy z możliwością wyboru kanału językowego. W pomieszczeniach technicznych, za lustrem weneckim, znajdują się trzy wyciszone akustycznie kabiny tłumaczy.

Dodatkowo sala wyposażona jest w dwa pomieszczenia biznesowe (za lustrem weneckim), w których mogą odbywać się spotkania towarzyszące konferencji.

Dopełnieniem obiektu jest system audio pozwalający zarządzać dźwiękiem i nadawać komunikaty w pomieszczeniach przyległych (foyer). W standardzie oddajemy do użytku mikrofony bezprzewodowe.

Posiadamy wszelkie udogodnienia i rozwiązania jakimi cechują się profesjonalne centra konferencyjne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Formularz kontaktowy